آیا شما نیز در حوزه ی طراحی وبسایت فعالیت می کنید و قصد آشنایی بیشتر با سیستم های تولید محتوا را دارید؟ خواندن این مقاله به شما در کسب جزئیات بیشتر درباره ی سیستم تولید محتوا وردپرس کمک می کند. شما با خواندن این مقاله می توانید با وردپرس و کاربردهای آن آشنا شوید!

آشنایی با وردپرس
طراحی سایت، پروسه ای پیچیده می باشد. اگر کسب و کار خودتان را دارید و به دنبال راهی برای ارتقاء کسب و کارتان هستید، راه اندازی وبسایت برای جذب بیشتر مشتری انتخاب خوبی است. راه اندازی وبسایت به کسب و کارها در افزایش جذب مشتری و در نتیجه فروش بیشتر کمک می کند. شما می توانید با استفاده از وردپرس، وبسایت موردنظرتان را راه اندازی کنید.

وردپرس چیست؟
وردپرس، سیستم مدیریت محتوا می باشد که با استفاده از این سیستم می توانید انواع وبسایت ها یا وبلاگ های مختلف را راه اندازی کنید. از آنجایی که میزان انعطاف پذیری این نوع سیستم زیاد است، شما می توانید به استفاده از وردپرس هر نوع سایتی را راه اندازی کنید! در صورتی که دانش کافی در زمینه ی برنامه نویسی و کدنویسی و..داشته باشید، قادر خواهید بود تا تغییراتی را روی وردپرس اِعمال کنید و سایت موردنظرتان را با استفاده از این سیستم تولید محتوا راه اندازی کنید.

راه اندازی وردپرس چگونه انجام می شود؟
به منظور راه اندازی سیستم وردپرس باید آخرین نسخه از سیستم تولید محتوا وردپرس را از طریق وبسایت به آدرس wordpress.org دانلود کنید. سپس مرحله به مرحله طبق آموزش های ارائه شده اقدام به نصب و راه اندازی وردپرس کنید.

وردپرس چه مزایایی دارد؟
قطعا ورد پرس دارای مزایایی می باشد که منجر به پیشرفت شما خواهد شد و به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد. برخی از مزایای سیستم تولید محتوا وردپرس شامل موارد زیر می باشد:

سیستم تولید محتوا وردپرس، متن باز است
اینکه سیستم تولید محتوا وردپرس متن باز است، یعنی هر فردی می تواند کد منبع وردپرس را پس از ویرایش دوباره انتشار دهد. افرادی که از این سیستم استفاده می کنند، می توانند ایده های خود را به اشتراک بگذارند.

استفاده از سیستم وردپرس برای مبتدیان ساده و راحت است
به منظور کار با سیستم وردپرس، نیاز به تخصص در زمینه ی خاصی نیست. شما با دانش کم و دانستن نکات لازم درباره ی کار با وردپرس می توانید از این سیستم به خوبی برای ساخت وبسایت استفاده کنید.

وردپرس امن است
سیستم وردپرس از داده ها و اطلاعات شما محافظت می کند. سیستم وردپرس ایمن است، تا وقتی که افزونه ها و قالب وبسایت و هسته ی وردپرس تان را به روزرسانی شده نگه دارید.

استفاده از وردپرس رایگان است
استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس رایگان می باشد و نیاز به پرداخت هزینه برای نصب وردپرس نخواهید داشت. لازم به ذکر است که به منظور استفاده از انواع قالب های تجاری و دامنه و هاست باید هزینه ای را بپردازید.

اطلاعاتی درباره ی سیستم تولید محتوا وردپرس
زبان برنامه ی وردپرس نیز با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP ساخته شده است. قالب وردپرس نیز به معنی شکل و ظاهر سایت می باشد. همان ظاهر و شکل سایت است. تمام آیکون ها، رنگ بندی ها، ویژگی های ظاهری وبسایت وردپرس از قالب وردپرسی تشکیل می شود. شما می توانید قالب های وردپرس را به صورت رایگان نیز دانلود کنید و برای راه اندازی وبسایت خود از آنها استفاده کنید. در صورتی که قصد ایجاد سایت حرفه ای را دارید، به شما استفاده از قالب های وردپرس حرفه ای را پیشنهاد می کنیم.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

blank

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به مشاوره دارید ؟