سئو

دیده شدن در فضای مجازی

سئو چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) هنر و علم کسب رتبه بالاتر صفحات در موتورهای جستجو مانند گوگل است. از آنجایی که جستجو یکی از اصلی‌ترین راه‌های کشف محتوا توسط افراد به‌صورت آنلاین است، رتبه‌بندی بالاتر در موتورهای جستجو می‌تواند منجر به افزایش ترافیک یک وب‌سایت شود.

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو کار خود را آغاز کردند؛ بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يک ليست فهرست شده نگاه مي‌کردند که همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند که از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌کردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تراکم کلمه کليدي ( تعداد دفعاتي که يک کلمه کليدي يا يک عبارت در يک صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد کل کلمات صفحه) و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌کردند. به دنبال اين رشد سئوبراي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع کرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو به دنبال پيدا کردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند.

seoimage-2
Male hand drawing SEO sketch on blurry interior background. Analysis concept

هدف سئو

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.

چرا سئو کنیم ؟!

آمار بازدید

شما دیده نمی‌شوید؛ اگر در صفحه اول گوگل نباشید اصلاً حضور شما در فضای آنلاین بیهوده است.

مخاطبین شما

اگر مخاطبین جوان و گوگلی تری دارید که در مورد هر چیزی تحقیق می کنند، شما نیز قطعا به سئو نیاز دارید و از همین لحظه اول که پاسخ سئوال چرا سئو را بدست آوردید

ارزش سئو

سئو سرمایه گذاری است
شما باید روی سئو سرمایه گذاری کنید

بهینه سازی و دیده شدن سایت!!

همه ما دوست داریم سایتی در صدر نتایج گوگل داشته باشیم.

اگر به دنبال این هستید که در فضای اینترنت به یکی از قول های صنعت خود تبدیل شوید سئو سایت را جدی بگیرید.

خدمات ما :
1: وضعیت فعلی سایت از نظر رتبه و جایگاه
2: بررسی سئوی تکنیکال
3: بررسی رفتار کاربران در سایت و نرخ پرش
4: بررسی کلمات کلیدی، رقابت و میزان جستجوی آنها
5: بررسی رقیبان اصلی
6: افزایش سرعت سایت
7: فشرده سازی تصاویر سایت

توضیحات بیشتر ...

خدمات و محصولات مرتبط با طراحی وب سایت و سئو

 • فرصت ویژه
  سئو , نرم افزار

  پکیج افزایش سرعت وردپرس

  یکی از پارامترهایی که در سئوداخلی مورد توجه قرار میگیرد ، افزایش سرعت سایت است که در رضایتمندی کاربران سایت شما بسیار موثر است. همچنین پکیج کاهش رتبه الکسا نیز تاثیر مثبتی در نمایش سرعت لود سایت شما در وب سایت الکسا دارد.

 • فرصت ویژه
  سئو , نرم افزار

  پکیج سئو وردپرس

  سئو SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد. حال اگه وب سایت شما وردپرس است، نیاز است تا با تقویت آن در کنار رقبا خوش بدرخشید!

آیا نیاز به مشاوره دارید ؟